На львівських дорогах тривають ремонтні роботи." /> На львівських дорогах тривають ремонтні роботи."> На львівських дорогах тривають ремонтні роботи." />

У Львові починають наводити порядок на дорогах

logo
У Львові починають наводити порядок на дорогах - главная фотография

На львівських дорогах тривають ремонтні роботи. Як повідомляють у районних адміністраціях міста, у зв’язку із погодними умовами, зараз на порядку денному — вибоїни, що найбільше загрожують безпеці дорожнього руху.
Зокрема, у Шевченківському районі наразі ліквідовано лише першочергові проблеми із дорогами. Поточні ж ремонти заплановано розпочати 18 березня. Також в кінці місяця, разом із очікуваним покращенням погодних умов, проведуть планове асфальтування й у Залізничному районі.
Як повідомили в Личаківській районній адміністрації, зараз ремонтні роботи розпочато на вул. Пекарській.
«Наразі ліквідовуємо ями в бруківці та піднімаємо дощоприймачі до рівня проїжджої частини», - розповів Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації.
Щойно завершили ремонтувати ями на кількох вулицях у Галицькому районі, а саме: на вул. Словацького, Шота Руставелі, М. Андрея й Данилишина.
Триває робота й у інших районах міста. Зокрема, нагадаємо, цього тижня в Сихівському районі ямкові ремонти проведено на вул. Ярославенка, Стуса, Сонячній, у Франківському — на вул. Г. Чупринки, Повстанській, Конотопській, Моршинській та нижній частині вул. Сахарова.

Оставить свой комментарий: