Виконавчий комітет Львівської міськради 28 лютого схвалив утворення Центру надання адміністративних послуг м. Львова, положення про центр та його регламент." /> Виконавчий комітет Львівської міськради 28 лютого схвалив утворення Центру надання адміністративних послуг м. Львова, положення про центр та його регламент."> Виконавчий комітет Львівської міськради 28 лютого схвалив утворення Центру надання адміністративних послуг м. Львова, положення про центр та його регламент." />

Виконком схвалив утворення Центру надання адмінпослуг у Львові

logo
Виконком схвалив утворення Центру надання адмінпослуг у Львові - главная фотография

Виконавчий комітет Львівської міськради 28 лютого схвалив утворення Центру надання адміністративних послуг м. Львова, положення про центр та його регламент.
Як сказано в інформаційні довідці до проекту рішення, зазначене рішення забезпечить удосконалення системи відносин між Львівською міською радою, її виконавчими і органами державної влади як суб’єктами надання адміністративних послуг, юридичними особами та громадянами в процесі надання адміністративних послуг, а також дотримання принципів державної регуляторної політики.
Як зазначається, утворенням центру створюються належні умови для оптимізації надання адміністративних послуг; спрощення процедури надання; прозорості надання та дотримання термінів розгляду заяв щодо надання адмінпослуг.
Рішення про утворення Центру надання адміністративних послуг м. Львова, положення про центр та його регламент винесуть ще на розгляд сесії міської ради.

Оставить свой комментарий: