Сьогодні ДАІ відновлює патрулювання міста, але на автомобілях з цивільними номерними знаками." /> Сьогодні ДАІ відновлює патрулювання міста, але на автомобілях з цивільними номерними знаками."> Сьогодні ДАІ відновлює патрулювання міста, але на автомобілях з цивільними номерними знаками." />

У Львові ДАІ разом із самообороною працюватиме не на службових автомобілях

logo
У Львові ДАІ разом із самообороною працюватиме не на службових автомобілях - главная фотография

Сьогодні ДАІ відновлює патрулювання міста, але на автомобілях з цивільними номерними знаками. Про це на прес-конференції повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пишуть «Варіанти».
"Від сьогодні ДАІ буде працювати на приватних номерах. До того ж, у кожній машині будуть знаходитись представники муніципальної дружини, оскільки світова практика показує, що ДАІ також має працювати в тісній координації з органами місцевого самоврядування", – розповів Андрій Садовий.
Нагадаємо, військова частина №3002 внутрішніх військ МВС України у Львові погодилася охороняти об'єкти спеціального призначення міста.
Також сьогодні міський голова скерує у Верховну Раду пропозиції про підпорядкування міліції місцевим радам, через низьку довіру до правоохоронців.

Оставить свой комментарий: