19 лютого в актовій залі Національного університету “Львівська політехніка” відбулося екстрене засідання Ради ректорів ВНЗ Львівської області ІІІ-IV рівня акредитації з" /> 19 лютого в актовій залі Національного університету “Львівська політехніка” відбулося екстрене засідання Ради ректорів ВНЗ Львівської області ІІІ-IV рівня акредитації з"> 19 лютого в актовій залі Національного університету “Львівська політехніка” відбулося екстрене засідання Ради ректорів ВНЗ Львівської області ІІІ-IV рівня акредитації з" />

Ректори Львівщини ухвалили заяву стосовно останніх подій

logo
Ректори Львівщини ухвалили заяву стосовно останніх подій - главная фотография

19 лютого в актовій залі Національного університету “Львівська політехніка” відбулося екстрене засідання Ради ректорів ВНЗ Львівської області ІІІ-IV рівня акредитації з приводу  драматичних подій  у Києві та Україні, що відбуваються в останні дні. На ньому виступили голова Ради ректорів Львівщини, ректор Національного університету “Львівська політехніка” професор Юрій Бобало, ректор Львівського національного аграрного університету професор Володимир Снітинський, ректор Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка професор Ігор Пилатюк,  ректор Національного лісотехнічного університету України академік Юрій Туниця, ректор Львівської державної фінансової академії професор Петро Буряк, інші промовці, які виклали своє бачення розв'язання нинішнього гострого політичного конфлікту в Україні. Врешті було складено та одноголосно прийнято Заяву Ради ректорів ВНЗ Львівської області ІІІ-IV рівня акредитації з приводу останніх подій  у Києві та Україні.
У ній, зокрема, ідеться: «…Закликаємо студентів і викладачів  виявити у ці драматичні дні спокій та врівноваженість, утриматися від насильницького захоплення адміністративних будівель,   інших протиправних дій. Натомість вони мають стати на охорону своїх навчальних закладів, не допустити розкрадання і знищення майна, пам'ятників культури та історії, що становлять  національне надбання. Звертаємося до своїх колег — очільників вищих навчальних закладів всієї України: зробимо все можливе, аби зберегти, як зіницю ока, нашу  загальнонаціональну єдність, цілісну незалежну соборну Українську державу! Ми — за  мирне врегулювання конфлікту. Звертаємося до політиків, громадських лідерів і влади та вимагаємо від них мудрості, зваженості та стриманості. Всі  повинні бути свідомі того, що нині на терези поставлена доля України та життя   громадян нашої держави». Усього під заявою 17 підписів.

Оставить свой комментарий: