Виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна Рада взяв на себе всю повноту відповідальності за долю регіону та підпорядкувала собі всі органи виконавчої влади." /> Виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна Рада взяв на себе всю повноту відповідальності за долю регіону та підпорядкувала собі всі органи виконавчої влади."> Виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна Рада взяв на себе всю повноту відповідальності за долю регіону та підпорядкувала собі всі органи виконавчої влади." />

Народна Рада бере владу на Львівщині

logo
Народна Рада бере владу на Львівщині - главная фотография

Виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна Рада взяв на себе всю повноту відповідальності за долю регіону та підпорядкувала собі всі органи виконавчої влади.
Про це повідомляється на сайті Львівської облради.
"Легітимними органами влади на Львівщині залишаються всенародно обрані місцеві ради та створені ними виконкоми. Більшість райвідділів міліції в області вже оголосили про перехід на бік українського народу і підпорядкування виконкому Львівської облради. Виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна рада підпорядковує собі всі органи влади, які перебувають на території області і звертається до всіх чиновників та громадян із закликом виконувати рішення і розпорядження, підписані головою Народної ради Петром Колодієм", - сказано в заяві.
До складу виконкому увійшли депутати, представники Самооборони Майдану, громадські діячі, науковці. Очолює виконком голова Львівської облради Петро Колодій.
У документі також сказано, що головним завдання виконкому є підтримка життєзабезпечення та правопорядку на території області, а також допомога у відправці активістів до Києва і забезпечення Майдану.

Оставить свой комментарий: