Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міськради, прийнятим 14 лютого, Державний інститут проектування міст «Містопроект» розробить відповідні пропозиції змі" /> Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міськради, прийнятим 14 лютого, Державний інститут проектування міст «Містопроект» розробить відповідні пропозиції змі"> Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міськради, прийнятим 14 лютого, Державний інститут проектування міст «Містопроект» розробить відповідні пропозиції змі" />

Для центру Львова розроблять нову схему руху транспорту

logo
Для центру Львова розроблять нову схему руху транспорту - главная фотография

Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міськради, прийнятим 14 лютого, Державний інститут проектування міст «Містопроект» розробить відповідні пропозиції змін до розробленої ще у 1999 році «Схеми організації руху та пішоходів у центральній частині Львова з пропозиціями по створенню пішохідних зон».
 «З того часу вулиці у місті змінилися. Адже 1999 року в схемі було передбачено ту ширину вулиць і напрямки руху, які були тоді. Тому ми звернулись до розробника, «Містопроекту», щоб він вніс зміни щодо пішохідних зон, місць для паркування. У схемі також були пропозиції про відновлення торгових пасажів, торгових площ, щоб можна було забрати ті страшні МАФи й кіоски для комерційної діяльності і запропонувати стаціонарні місця в пасажах», – сказав Андрій Павлів.
Після того, як ці зміни розроблять, документ має пройти погодження низки інстанцій, зокрема, у ДАІ, а також громадські слухання, розгляд виконкому та депутатського корпусу Львівської міськради.
 «Лише після цього зможемо говорити, що схема буде дієвою… Заплановано, що інститут розробить зміни за місяць-два», – додав Андрій Павлів.
Нагадаємо, раніше у Львові затвердили концепцію впорядкування вуличного паркування в центральній частині міста з одночасним створенням вільних від транспорту пішохідних зон. На першому її етапі передбачено облаштування паркінгів на вул. Валовій та пл. Міцкевича. Влітку 2013 року платна стоянка на Валовій запрацювала.

Оставить свой комментарий: