У ніч на 10 лютого в урочищі Ріпище (село Стрілки Перемишлянського району) на Львівщині невідомі спалили ресторан, який належить родині народного депутата Ігоря Кривець" /> У ніч на 10 лютого в урочищі Ріпище (село Стрілки Перемишлянського району) на Львівщині невідомі спалили ресторан, який належить родині народного депутата Ігоря Кривець"> У ніч на 10 лютого в урочищі Ріпище (село Стрілки Перемишлянського району) на Львівщині невідомі спалили ресторан, який належить родині народного депутата Ігоря Кривець" />

На Львівщині спалили відпочинковий комплекс «свободівця»

logo
На Львівщині спалили відпочинковий комплекс «свободівця» - главная фотография

У ніч на 10 лютого в урочищі Ріпище (село Стрілки Перемишлянського району) на Львівщині невідомі спалили ресторан, який належить родині народного депутата Ігоря Кривецького, заступника голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
Як заявляє прес-служба ВО «Свобода», напередодні також спалили банний комплекс, який так само, як і ресторан, належить до власності ТзОВ «Узлісся». Засновником ТзОВ є Ігор Кривецький. У партії також заявляють, що охорона комплексу намагалась затримати зловмисників, що вчинили підпал, однак ті застосували вогнепальну зброю і втекли. Постраждалих немає.
У міліції Львівщини повідомили, що 10 лютого від надзвичайників надійшло повідомлення про те, що в с. Стрілки горить ресторан. Пожежа виникла в незавершеній будівлі ресторану. Внаслідок пожежі знищено дах на площі 1 200 кв. м, утеплення стін фасаду. За цим фактом відкрито провадження через умисне пошкодження майна.
Інформацію про застосування вогнепальної зброї у міліції не підтвердили.
Додамо, у «Свободі» підпал розцінюють як тиск «на націоналістів, що займають активну антивладну позицію».

Оставить свой комментарий: