Антимонопольний комітет України рішенням від 27 січня зобов’язав Управління капітального будівництва Львівської міської ради відмінити закупівлю будівельних робіт у ТОВ" /> Антимонопольний комітет України рішенням від 27 січня зобов’язав Управління капітального будівництва Львівської міської ради відмінити закупівлю будівельних робіт у ТОВ"> Антимонопольний комітет України рішенням від 27 січня зобов’язав Управління капітального будівництва Львівської міської ради відмінити закупівлю будівельних робіт у ТОВ" />

Фірмі львівського чиновника Сала поламали тендер на 2,5 мільйони

logo
Фірмі львівського чиновника Сала поламали тендер на 2,5 мільйони - главная фотография

Антимонопольний комітет України рішенням від 27 січня зобов’язав Управління капітального будівництва Львівської міської ради відмінити закупівлю будівельних робіт у ТОВ «Укрінвестбуд» вартістю 2,44 млн грн.
Рішення прийнято за результатами розгляду скарги ТОВ «Група компаній Енергомонтаж».
Йдеться про будівництво інженерних мереж до тренувальної бази з баскетболу на проспекті Червоної Калини.
26 листопада замовник акцептував пропозицію ТОВ «Укрінвестбуд» вартістю 2,44 млн грн. як найбільш економічно вигідну.
«Група компаній Енергомонтаж» була єдиним конкурентом на тендері з дорожчою на 6% пропозицією.
У своїй скарзі «Група компаній Енергомонтаж» повідомила, що замовник неправомірно акцептував пропозицію переможця, оскільки вона не відповідала вимогам документації конкурсних торгів.
Відповідно до вимог документації учасники закупівлі повинні були надати оригінал довідки від уповноваженого органу про те, що учасника (керівника) не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель.
ТОВ «Укрінвестбуд» подало довідку, видану Міністерством внутрішніх справ України.
На думку скаржника, така довідка має бути видана Міністерством юстиції України.
Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення формується та ведеться Міністерством юстиції. Відомості з реєстру надаються Головними управліннями юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі у вигляді витягу з реєстру та інформаційної довідки.
АМКУ вирішив, що подана довідка від ГУ МВС у Львівські області про те, що директор «Укрінвестбуд» до кримінальної відповідальності не притягується та засудженим не значиться, та не піддавався адміністративному стягненню за корупційне правопорушення, не відповідає вимогам документації. На цій підставі пропозиція конкурсних торгів «Укрінвестбуд» мала бути відхилена замовником.
У процесі перевірки також встановлено, що копія пропозиції конкурсних торгів ТОВ «Укрінвестбуд» не містить копій балансу та звіту про фінансові результати за останній звітний період, що є порушенням вказаних вимог документації.
АМКУ зобов’язав замовника скасувати процедуру закупівлі, оскільки допущені порушення на час прийняття даного рішення виправити неможливо.
Засновниками фірми «Укрінвестбуд» є ПП «Західна інженерна компанія» та ТОВ «Хосаро» Андрія Рокоша, Володимира Мазура і Тараса Хоми. Підписантом фірми сьогодні є Михайло Політило, заступник начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА.
До кінця 2007 р. до складу співзасновників «Укрінвестбуду» напряму входили екс-мер Львова Любомир Буняк та Михайло Політило. Окрім того Буняк разом із сином до 2007 р. також були співзасновниками «Західної інженерної компанії».
Засновником фірми-скаржника ТОВ «Група компаній Енергомонтаж» є Сергій Калєйніков.

Оставить свой комментарий: