Сьогодні, 4 лютого, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Губицький провів нараду з питань підготовки інженерних мереж до тренувального комплексу " /> Сьогодні, 4 лютого, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Губицький провів нараду з питань підготовки інженерних мереж до тренувального комплексу "> Сьогодні, 4 лютого, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Губицький провів нараду з питань підготовки інженерних мереж до тренувального комплексу " />

На Львівщині побудують тренувальний центр до Євробаскету за 143 мільйони

logo
На Львівщині побудують тренувальний центр до Євробаскету за 143 мільйони - главная фотография

Сьогодні, 4 лютого, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Губицький провів нараду з питань підготовки інженерних мереж до тренувального комплексу з підготовки національної збірної команди у Сколівському районі Львівської області, який буде побудовано до чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу, повідомляє прес-служба ЛОДА.
Згідно з Державною цільовою соціальною програмою підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу, тренувальний комплекс вартістю 143,0 млн.грн. будується за кошти державного бюджету. Однак, фінансування робіт з проектування та будівництва інженерних мереж необхідно здійснити за рахунок місцевих бюджетів.
На нараді розглянуто пропозиції проектних установ щодо вартості робіт з будівництва інженерних мереж та джерел їх фінансування, оптимізації вартості будівництва електричних мереж та ремонту під’їзної дороги.
 «Проблем із будівництвом інженерних мереж в нас немає і проектанти можуть приступати до роботи. Що ж стосується електромереж, то нам необхідно розглянути два варіанти та визначити найоптимальніший», – зазначив заступник керівника області.
Замовнику робіт – управлінню капітального будівництва облдержадміністрації доручено доопрацювати технічні умови та продовжити виконання проектних робіт.
За результатами наради В.Губицький доручив підготувати звернення до центральних органів державної влади щодо виділення коштів на будівництво інженерних мереж з державного бюджету.

Оставить свой комментарий: