Яворівський районний суд (Львівська область) справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Яворівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, провадженн" /> Яворівський районний суд (Львівська область) справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Яворівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, провадженн"> Яворівський районний суд (Львівська область) справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Яворівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, провадженн" />

На Львівщині через лайку телефоном чоловік опинився на лаві підсудних

logo
На Львівщині через лайку телефоном чоловік опинився на лаві підсудних - главная фотография

Яворівський районний суд (Львівська область) справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Яворівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, провадженням закрив, однак оголосив підсудному Б. усне зауваження.
Причина позову – нецензурна лайка по телефону. Про це повідомивляє IA ZIK з посиланням на постанову Яворівського районного суду.
Суд встановив: мешканець одного з сіл Яворівського району Б., телефоном нецензурно висловлювався стосовно громадянки А.
Під час розгляду справи правопорушник обставини справи, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення, визнав частково та пояснив таке. Він приїхав із заробітків і вирішив зустрітися з сином, який проживає з колишньою дружиною. Спочатку зателефонував екс-дружині, але та відмовилася дозволити побачення з сином. Отож з цього приводу між ними й виникла сварка.
Враховуючи обставини вчинення правопорушення, дані про особу правопорушника, який вперше притягується до адміністративної відповідальності, суддя дійшов висновку, що вчинене правопорушення слід визнати малозначимим та звільнити цю особу від адміністративної відповідальності.
Однак усне зауваження суд цьому селянинові, який матюкався, таки оголосив.

Оставить свой комментарий: