Учасники автопробігу провели інформаційну акцію біля обласного управління лісового і мисливського господарства у Львові." /> Учасники автопробігу провели інформаційну акцію біля обласного управління лісового і мисливського господарства у Львові."> Учасники автопробігу провели інформаційну акцію біля обласного управління лісового і мисливського господарства у Львові." />

Головного лісівника Львівщини пікетували з вимогою не допомагати Антимайдану

logo
Головного лісівника Львівщини пікетували з вимогою не допомагати Антимайдану - главная фотография

Учасники автопробігу провели інформаційну акцію біля обласного управління лісового і мисливського господарства у Львові. Вони роздавали листівки та вимагали від голови управління Андрія Тирчика, якого підозрюють у організації підтримки київському Антимайданові, добровільно піти з посади.
Про це повідомляє Комітет Майдану Львівщини.
Активісти повідомили, що голова обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Тирчик у грудні минулого року роздавав особисті розпорядження керівникам районних лісництв Львівщини з вимогою відправити до Києва на Антимайдан кілька автобусів з людьми. Про це активісти дізнались із перевірених джерел, які, однак, поки що не готові відкрито спілкуватись із пресою.
 «За вказівкою Андрія Тирчика 12 грудня до Києва на Антимайдан поїхав автобус з Верблянського лісництва, – розказав журналістам депутат Львівської обласної ради та один із активістів сьогоднішнього автопробігу Олександр Ганущин. – Окрім того, головний лісник області звертався до керівників районних управлінь з вимогою назбирати грошей для підтримки Антимайдану: мовляв, якщо не відправили людей, то хоч грошима підтримаємо».
Активісти автомобільної сотні переконані: після сьогоднішньої акції під стінами держустанови, де саме проходила колегія управління, на якій були присутніми майже всі чиновники із районних лісництв, у багатьох із присутніх зникне бажання допомагати Антимайданові за кошт львівської області.
Олександр Ганущин запевнив: у випадку, якщо з’явиться інформація про продовження тиску на управлінців з боку головного лісника області, активісти самооборони Майдану Львівщини продовжуватимуть свої акції.

Оставить свой комментарий: