Виконавчий комітет Львівської міської ради змінив розподіл плати за тимчасове користування місцями, які є в комунальній власності Львова, для розміщення зовнішньої рекл" /> Виконавчий комітет Львівської міської ради змінив розподіл плати за тимчасове користування місцями, які є в комунальній власності Львова, для розміщення зовнішньої рекл"> Виконавчий комітет Львівської міської ради змінив розподіл плати за тимчасове користування місцями, які є в комунальній власності Львова, для розміщення зовнішньої рекл" />

У Львові з'явиться туристична поліція

logo
У Львові з

Виконавчий комітет Львівської міської ради змінив розподіл плати за тимчасове користування місцями, які є в комунальній власності Львова, для розміщення зовнішньої реклами.
Так, раніше 75 відсотків плати перераховували до міського бюджету, а 25 відсотків -- залишалися у розпорядженні КП "Адміністративно-технічне управління". Ці кошти КП використовувало для виконання статутних функцій.
Натомість тепер до бюджету перераховуватимуть 70 відсотків від суми спачених коштів, а управлінню залишатиметься 30 відсотків.
Необідність збільшити суму коштів для комунального підприємства пояснили створенням у структурі "Адміністративно-технічного управління" нового сектору -- "Туристична поліція". У цьому відділі працюватимуть 13 осіб.

Оставить свой комментарий: