У Львові активісти Євромайдану звільнили приміщення Львівської облдержадміністрації та передали його виконкому облради" /> У Львові активісти Євромайдану звільнили приміщення Львівської облдержадміністрації та передали його виконкому облради"> У Львові активісти Євромайдану звільнили приміщення Львівської облдержадміністрації та передали його виконкому облради" />

Приміщення Львівської ОДА передали виконкому

logo
Приміщення Львівської ОДА передали виконкому - главная фотография

У Львові активісти Євромайдану звільнили приміщення Львівської облдержадміністрації та передали його виконкому облради
На другому поверсі будівлі опечатано чиновницькі кабінети. Активісти кажуть, що це зроблено за наказом голови Львівської облради Петра Колодія, передає ZAXID.NET.
Комендант штабу Андрій Соколов розповів, що Петро Колодій, написавши лист, в якому він попросив передати приміщення для використання його за функціональним призначенням, не зазначив, кому штаб має його передати. «А вчора весь склад виконкому усно звернувся до Народної самооборони, щоб ми передали приміщення. Тому тепер повна політична відповідальність на них», - зазначив комендант.
Як повідомляє "Вголос", також він розповів, що чиновники обласної адміністрації працюють у звичному режимі вже другий день. «Треба ж щоб адміністрація працювала, щоб функціонувала господарка, щоб зарплати виплачували», - прокоментував Соколов.         
Комендант народної самооборони Андрій Соколов з активістами вийшли з будівлі. Також немає варти, яка охороняла вхід до захопленої ОДА.
Нагадаємо, 25 січня депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення, яким визнали Народну Раду колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси українського народу, та створили її виконком.

Оставить свой комментарий: