29 січня 2014 року на сесії Пустомитівської районної ради за пропозицією Павла Городечного депутати ухвалили рішення про визнання Народної Ради України органом, уповнов" /> 29 січня 2014 року на сесії Пустомитівської районної ради за пропозицією Павла Городечного депутати ухвалили рішення про визнання Народної Ради України органом, уповнов"> 29 січня 2014 року на сесії Пустомитівської районної ради за пропозицією Павла Городечного депутати ухвалили рішення про визнання Народної Ради України органом, уповнов" />

Ще три райради проголосили на своїй території Народну раду

logo
Ще три райради проголосили на своїй території Народну раду - главная фотография

29 січня 2014 року на сесії Пустомитівської районної ради за пропозицією Павла Городечного депутати ухвалили рішення про визнання Народної Ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, про повернення раді делегованих повноважень РДА та створили виконавчий комітет районної ради.
Також депутати проголосували за створення муніципальної дружини та заборону Партії регіонів та Комуністичної партії, повідомили у прес-службі Львівської обласної організації ВО «Свобода».
28 січня відбулася позачергова сесія Мостиської районної ради, на якій депутати  проголосували за визнання Народної Ради, створення виконкому та муніципальної дружини.
Голова фракції Партії регіонів оголосив про саморозпуск фракції. Депутати райради закликали "регіоналів" також написати заяви про вихід з партії. Після сесії депутати запломбували кабінет голови райдержадміністрації.
На позачерговій сесії Самбірської районної ради, окрім рішення про визнання Народної Ради, повернення делегованих повноважень та створення виконкому, депутати підтримали пропозицію Андрія Бобака про заборону Партії регіонів та комуністів.
На сесії виступив депутат Львівської обласної ради Осип Магур. Також депутати ухвалили рішення про створення в кабінеті голови райдержадміністрації пункту обігріву населення. Голова Самбірської РДА подів заяву про вихід з Партії регіонів.

Оставить свой комментарий: