Частина військовослужбовців спецпризначення «Беркут» написала рапорти на звільнення. Про це заявив журналістам один з силовиків. " /> Частина військовослужбовців спецпризначення «Беркут» написала рапорти на звільнення. Про це заявив журналістам один з силовиків. "> Частина військовослужбовців спецпризначення «Беркут» написала рапорти на звільнення. Про це заявив журналістам один з силовиків. " />

У Львові "беркутівці" пишуть рапорти про звільнення

logo
У Львові "беркутівці" пишуть рапорти про звільнення - главная фотография

Частина військовослужбовців спецпризначення «Беркут» написала рапорти на звільнення. Про це заявив журналістам один з силовиків.
Йдеться про силовиків, яких заблокували у Львові на вулиці Трускавецька. З території батальйону «Беркут» вийшли п'ятеро спецпризначенців. За словами одного з них, він написав рапорт про звільнення, повідомляє ZAXID.NET.
Він також зазначив, що серед бійців львівського «Беркуту» він не єдиний, хто подав рапорт: «Багато написало».
Чоловік відмовився назвати своє прізвище та військове звання. Однак активісти кажуть, що його військове звання — капітан.
Нагадаємо, події на вулиці Грушевського показали, що спецназівці не готові забезпечити порядок у відповідності з посадовими інструкціями. Такий висновок оприлюднила Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.
Дослідники зазначають: закон чітко визначає, як локалізувати конфлікт і зберегти життя і здоров'я максимальній кількості громадян.

Оставить свой комментарий: