Окремим розпорядженням міського голови Львова завтра в місті оголошується жалоба за невинно убієнними учасниками акцій протесту в Києві." /> Окремим розпорядженням міського голови Львова завтра в місті оголошується жалоба за невинно убієнними учасниками акцій протесту в Києві."> Окремим розпорядженням міського голови Львова завтра в місті оголошується жалоба за невинно убієнними учасниками акцій протесту в Києві." />

Львів оголосив жалобу за вбитими під час акції у Києві

logo
Львів оголосив жалобу за вбитими під час акції у Києві - главная фотография

Окремим розпорядженням міського голови Львова завтра в місті оголошується жалоба за невинно убієнними учасниками акцій протесту в Києві. Відтак, на будівлях міста будуть вивішені прапори з траурними стрічками, інформує прес-служба Львівської міської ради. Також Львівська міська рада звертається до усіх закладів з проханням обмежити використання музики. Нагадаємо, що офіційно підтверджено смерть двох активістів від поранень.
Серед них і 51 річний львів’янин Юрій Вербицький, якого 21  січня невідомі особи викрали з Жовтневої лікарні Києва разом з громадським активістом Ігорем Луценком. Як згодом повідомив Луценко, чоловіків вивезли у ліс і там жорстко били. Тіло львів’янина Юрія Вербицького знайшли 22 січня.
Убитий Юрій Вербицький був альпіністом, сейсмологом, працював в Інституті геофізики Національної академії наук. Юрій Вербицький минулого тижня вперше приїхав на Майдан, взявши спеціально відпустку.
Громада Львова висловила співчуття рідним, усі витрати на поховання мерія візьме на себе.

Оставить свой комментарий: