ЛОДА планує у цьому році відремонтувати дорогу у Славське

logo
ЛОДА планує у цьому році відремонтувати дорогу у Славське - главная фотография

Львівська облдержадміністрація готова розпочати ремонт 10 кілометрів дороги, яка веде до селища Славське Сколівського району Львівської області. Про це заявив голова ЛОДА Олег Сало під час робочої поїздки на Сколівщину, пише «Захід.Нет».
Під час наради з керівництвом Сколівського району Сало заявив, що Сколівська РДА повинна надати пропозиції щодо ремонту, а ЛОДА своєю чергою дасть відповідні вказівки.
«10 кілометрів дороги, яка веде до селища Славське ми можемо зробити. Я можу вам пообіцяти, що ми її зробимо, але потрібна від вас ініціатива», – звернувся Сало до керівництва Сколівської РДА.
Також він доручив визначити відповідальних за ремонт доріг у селах. «Центр села та основні дороги, які йдуть до школи, церкви, до цвинтаря, магазину. Ці дороги ми повинні зробити. Для цього є нові технології», – зазначив голова ЛОДА.
Нагадаємо, в 2012 році підприємці зі Славського заявляли, що у їх регіоні помирає туризм через погану дорогу. Чиновники обласного рівня неодноразово обіцяли, що дорогу до смт. Славське зроблять у межах підготовки Львівщини до Євро-2012.
У 2010 році тоді ще віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков запевнив, що 2011 року у бюджеті планується закласти кошти і збудувати автомобільну дорогу між трасою Київ-Чоп і смт. Славське, як до одного з центрів Олімпіади-2022.
У жовтні 2013 року тоді ще голова ЛОДА Віктор Шемчук заявив, що мешканці смт. Славське не зацікавлені у ремонті дороги, бо це їхній бізнес: їздити на «бобіках» і возити туристів.

Оставить свой комментарий: