Львівська обласна рада уклала у 2013 році угод/договорів із засобами масової інформації на 391,6 тис. грн. Про це інформують Наші гроші.Львів." /> Львівська обласна рада уклала у 2013 році угод/договорів із засобами масової інформації на 391,6 тис. грн. Про це інформують Наші гроші.Львів."> Львівська обласна рада уклала у 2013 році угод/договорів із засобами масової інформації на 391,6 тис. грн. Про це інформують Наші гроші.Львів." />

Львівська облрада заплатила 400 тис. грн. за рекламу в ЗМІ

logo
Львівська облрада заплатила  400 тис. грн. за рекламу в ЗМІ - главная фотография

Львівська обласна рада уклала у 2013 році угод/договорів із засобами масової інформації на 391,6 тис. грн. Про це інформують Наші гроші.Львів.
Інформацію видання отримало у відповідь на надісланій облраді запит щодо закупівель без проведення тендеру.
Найбільше коштів отримала Львівська обласніа ТРК за трансляції сесій — 196,6 тис. грн.
Ще 50 тисяч гривень за інформаційні послуги отримало радіо “Незалежність”, власниками якого є Соломія та Марія Чудики (96%) та Володимир Парубій (4%), директор ГО "Інститут національної пам’яті", екс-депутат Львівської облради і батько народного депутата Андрія Парубія.
Телеканал Петра Димінського ZIK отримав трішки менше, 44,6 тис. грн за прямий ефір сесії.
Інші медіа поділили між собою ще сто тисяч. Зокрема, третина з них дісталася ТОВ "Престайм.ком.юа" (сайт "Вголос"), яке контролюється ВО "Свобода". Офіційним власником сайту є Володимир Андрусів.

Оставить свой комментарий: