Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», від завтра, 10 січня, у місті буде організовано роботу нового тролейбусного маршруту №20, який курсуватиме від автовокзалу на в" /> Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», від завтра, 10 січня, у місті буде організовано роботу нового тролейбусного маршруту №20, який курсуватиме від автовокзалу на в"> Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», від завтра, 10 січня, у місті буде організовано роботу нового тролейбусного маршруту №20, який курсуватиме від автовокзалу на в" />

Від завтра у Львові курсуватиме новий тролейбусний маршрут №20

logo
Від завтра у Львові курсуватиме новий тролейбусний маршрут №20 - главная фотография

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», від завтра, 10 січня, у місті буде організовано роботу нового тролейбусного маршруту №20, який курсуватиме від автовокзалу на вул. Стрийській до Університету і у зворотному напрямку, повідомили у прес-службі ЛМР.
Тролейбусний маршрут пролягатиме такими вулицями: Автовокзал – вул. Стрийська – вул. Рубчака – вул. Тролейбусна – вул. Володимира Великого – вул. Виговського – вул. Люблінська – вул. Антоновича – ц. Св. Юра – вул. Устиновича –  Університет – ц. Св. Юра – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Стрийська – Автовокзал.
Як повідомили у службі руху ЛКП «Львівелектротранс», новий маршрут обслуговуватиме 7 тролейбусів. Приблизний інтервал руху – 13-14 хвилин.

Оставить свой комментарий: