За участь у Євромайдані на львівського священика «наїхало» ДАІ

logo
За участь у Євромайдані на львівського священика «наїхало» ДАІ - главная фотография

Співробітники ДАІ «відвідали» відомого греко-католицького священика о. Михайла Димида, який є одним із найактивніших душпастирів Євромайдану. Про це о. Михайло повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Нині по обіді мене відвідали дома представники ДПС! Казали, що мають відомість, що я ніби, десь у Київській області, не зупинився на вимогу їхнього колеги! Я розмовляв з ними перед хатою, зняв відео, нічого не підписував! Сусіди зійшлися! Виписали мені повістку, я її не взяв і заявив, що не прибуду до них, і що зрештою пораджуся з адвокатами Майдану. Уявіть, що ви їдете на Золочів і по дорозі вас зупиняє інспектор ДПС! Ви не зупиняєтесь, бо у весільній автоколоні! Щоб вияснити цю справу, до вас приїжджає ніхто інший як сам начальник відділення ДПС майор Пупкін! Це виглядало б неправдоподібним, якби не сталося! Правда дорога була не на Золочів, а на Межигір’я! А замість весільного кортежу – автомайдан!
До мене 04.01.2014 приїхав майор міліції Цимбрило Ігор Романович – начальник відділення ДПС (Посвідчення ЛВ № 066506). В Рапорті написано: Доповідаю Вам, що 29.12.2013 під час несення служби на 20 км а/д Київ-Овруч близько 12.30 автомобіль VOLKSWAGEN… не виконав мою вимогу про зупинку що надавалась за допомогою жезла та свистка, чим порушив п. 2.4 ПДР України. Інспектор ДПС взводу № 2 РПДС … в Київській області… О.А.Рогач», – мовиться у повідомленні.

Оставить свой комментарий: