Транспортна розв'язка з'єднала двi магiстральнi вулицi Львова -- Городоцьку та Шевченка. Розв'язку збудували за церквою Анни, i вже відкрили для руху транспорту." /> Транспортна розв'язка з'єднала двi магiстральнi вулицi Львова -- Городоцьку та Шевченка. Розв'язку збудували за церквою Анни, i вже відкрили для руху транспорту."> Транспортна розв'язка з'єднала двi магiстральнi вулицi Львова -- Городоцьку та Шевченка. Розв'язку збудували за церквою Анни, i вже відкрили для руху транспорту." />

У центрі Львова запрацювала нова транспортна розв'язка

logo
У центрі Львова запрацювала нова транспортна розв

Транспортна розв'язка з'єднала двi магiстральнi вулицi Львова -- Городоцьку та Шевченка. Розв'язку збудували за церквою Анни, i вже відкрили для руху транспорту. Крiм автiвок, новим шляхом курсуватимуть i трамваї.
Збудувати транспортне кiльце мiж вулицями Городоцькою та Шевченка у мiськрадi вирiшили ще два роки тому, аби розвантажити перехрестя перед церквою Анни i зменшити затори на цiй ділянці, пише «Експрес». Та коли дiйшло до справи, виявилося, що власник споруди на Городоцькiй, 36, не дає згоди на її продаж. Тож мiськрадi довелося звернутися до суду, аби викупити споруду примусово. Витративши чимало часу i 1,65 мiльйона гривень, перешкоду таки знесли.
Будувати нове кiльце розпочали в травнi цього року. На будiвництво передбачили 18 мiльйонiв гривень. З цiєї суми майже  4 мiльйони гривень -- субвенцiя з державного бюджету.
За роботи взялося ВАТ "ЛСБМУ №1". Та згодом будiвельникiв знову спiткали негаразди -- через непроплати казначейства кiльце будували з чималими паузами. Тож закiнчити всi роботи до листопада, як попередньо планували у мерiї, не вдалося.
"Провели завершальнi роботи -- прибрали територiю, перевiрили контактну мережу, встановили дорожнi знаки, -- розповiв Володимир Кметик, начальник вiддiлу планування та iнженерiї управлiння капiтального будiвництва мiськради. -- А вже наступного року перед церквою Анни облаштуємо квiтник, закiнчимо асфальтування велодорiжки i тротуару".
Як додав посадовець, пiдряднiй органiзацiї заплатили за роботу 13,3 мiльйона гривень, а третину вiд загальної суми видаткiв -- 6,6 мiльйона -- наразi боргують.
Додамо, для руху транспорту вiдкрили i всi з'їзди на вiдремонтованiй вулицi Городоцькiй. Для руху автiвок дiлянку вiд церкви Анни до "Магнусу", яку ремонтував "Онур", вiдкрили в серединi грудня. А ось з'їзди пiдрядники залишили на "десерт", оскiльки закiнчити роботи тут можна було без перекривання проїзду найдовшою магiстраллю мiста.

Оставить свой комментарий: