Прес-служба ЛОДА стверджує, що до обласного управління Державної казначейської служби «надійшов фінансовий ресурс у сумі 311,1 млн. грн»." /> Прес-служба ЛОДА стверджує, що до обласного управління Державної казначейської служби «надійшов фінансовий ресурс у сумі 311,1 млн. грн»."> Прес-служба ЛОДА стверджує, що до обласного управління Державної казначейської служби «надійшов фінансовий ресурс у сумі 311,1 млн. грн»." />

Львівщині перевели на зарплати, стипендії, лікарняні й паливо 334,7 млн.

logo
Львівщині перевели на зарплати, стипендії, лікарняні й паливо 334,7 млн. - главная фотография

Прес-служба ЛОДА стверджує, що до обласного управління Державної казначейської служби «надійшов фінансовий ресурс у сумі 311,1 млн. грн».
У повідомленні мовиться також, що вони – «на виплату за захищеними видатками загального фонду, зокрема на зарплати, стипендії, харчування, медикаменти та ін.». Прес-служба ЛОДА запевняє, що «ці кошти надійшли за результатами робочих зустрічей голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала у Кабінеті Міністрів України».
У повідомленні сказано також: «Крім того, переведено 3,3 млн. грн. на оплату паливно-мастильних матеріалів для пожежних автомобілів, карет «швидкої допомоги» та шкільних автобусів»; «на виплату лікарняних – 14, 5 млн.грн, а також 5,8 млн. грн. – по фонду соцстрахування»; «це гроші на виплату допомоги по вагітності і пологах».

Оставить свой комментарий: