Сьогодні, 23 грудня, громадські діячі та політики зустрілися у Львівській обласній раді, щоб обговорити створення осередку громадської організації «Майдан», про створен" /> Сьогодні, 23 грудня, громадські діячі та політики зустрілися у Львівській обласній раді, щоб обговорити створення осередку громадської організації «Майдан», про створен"> Сьогодні, 23 грудня, громадські діячі та політики зустрілися у Львівській обласній раді, щоб обговорити створення осередку громадської організації «Майдан», про створен" />

Раду Майдану на Львівщині очолили десять людей

logo
Раду Майдану на Львівщині очолили десять людей - главная фотография

Сьогодні, 23 грудня, громадські діячі та політики зустрілися у Львівській обласній раді, щоб обговорити створення осередку громадської організації «Майдан», про створення якої оголосили учора, 22 грудня, на Народному віче у Києві.
Народний депутат Ірина Сех повідомила, що у Києві погодили десять осіб, які стануть співголовами ради «Майдану» на Львівщині.
Співголовами стали: екс-ректор Львівського національного університету ім. І. Франка Іван Вакарчук, громадські діячі Ігор Калинець, Володимир Парубій, нардепи Ірина Сех (ВО «Свобода»), Роман Ілик (ВО «Батьківщина»), Ярослав Гінка (УДАР), депутати Львівської облради Андрій Холявка (ВО «Свобода»), Микола Кадикало (ВО «Батьківщина»), Оксана Юринець (УДАР) та представник студентства Василь Молдаван.
Василь Молдаван повідомив, що студенти створили молодіжне крило «Майдану».
Проректор ЛНУ ім. І. Франка Звенислака Мамчур-Калинець зазначила, що до ради «Майдану» слід залучити більше студентів, адже саме вони починали цей рух.
Натомість голова Львівської облради Петро Колодій зазначив, що у студентському середовищі є певні розбіжності, і вони повинні самі визначитись із форматом подальшої роботи.
Ірина Сех пообіцяла, що громадські активісти зустрінуться з усіма студентськими середовищами.
Наразі персональний склад ради «Майдану» формується. До нього можуть увійти як члени політичних партій, так і позапартійні громадські активісти.

Оставить свой комментарий: