У Львівській обласній раді з’явилися нові «тушки»." /> У Львівській обласній раді з’явилися нові «тушки»."> У Львівській обласній раді з’явилися нові «тушки»." />

П’ятеро свободівців у ЛОР не підтримали боротьбу із Салом

logo
П’ятеро свободівців у ЛОР не підтримали боротьбу із Салом - главная фотография

У Львівській обласній раді з’явилися нові «тушки». Шестеро опозиціонерів – серед яких 5 свободівців та один представник «Батьківщини» – не голосували за позбавлення Львівської обласної адміністрації делегованих повноважень та виселення її верхівки із займаних приміщень.
Про це повідомили журналісти програми «Огляд дня» телеканалу ZIK.
Зокрема, серед тих, хто не підтримав колег у боротьбі з президентським намісником на Львівщині Олегом Салом, свободівці Василь Камінський, Пилип Пилипенко, Руслан Помірчий, Володимир Чехут та Володимир Говірко.  А також один депутат від «Батьківщини» – Володимир Кирилич.
У «Батьківщині» інцидент із Кириличем назвали технічною помилкою. Його не виключатимуть ні з партії, ні з фракції, – розповів «Огляду дня» голова фракції Микола Кадикало.
У «Свободі» ж депутати відкрито афішують власну незгоду з курсом опозиції. Зокрема, свободівець Пилип Пилипенко заявив, що рішення по ЛОДА  вважає незаконними, та на камеру говорити відмовився.
Нагадаємо, 12 листопада цього року Пилипенко також не голосував за недовіру Салу – тоді це рішення провалили через брак голосів від опозиції. А син Пилипа Пилипенка, народний депутат Володимир Пилипенко, перейшов від опозиції у команду Партії регіонів.

Оставить свой комментарий: