Як повідомили в секретаріаті Львівської міської ради, фракція ПР у міській раді припиняє існування, оскільки її члени вийшли з фракції." /> Як повідомили в секретаріаті Львівської міської ради, фракція ПР у міській раді припиняє існування, оскільки її члени вийшли з фракції."> Як повідомили в секретаріаті Львівської міської ради, фракція ПР у міській раді припиняє існування, оскільки її члени вийшли з фракції." />

Фракція ПР у Львівській міськраді припиняє своє існування

logo
Фракція ПР у Львівській міськраді припиняє своє існування - главная фотография

Як повідомили в секретаріаті Львівської міської ради, фракція ПР у міській раді припиняє існування, оскільки її члени вийшли з фракції. «До мене звернулися депутати із Партії регіонів, які написали заяву про вихід з цієї політичної сили. Згідно з цим, можу зробити висновок, що фракції Партії регіонів у Львівській міській раді немає. Ці заяви – це реакція депутатів на події, що відбуваються в країні», - повідомив секретар Львівської міської ради Василь Павлюк. За даними прес-служби міськради, раніше у фракцію ПР входило 5 депутатів.
Двоє депутатів раніше вийшли з фракції, а депутати від ПР Володимир Пасічник та Тадей Едер написали заяви про вихід з фракції 8 та 9 грудня відповідно. Таким чином в міськраді залишився один позапартійний «регіонал» Павло Ткачук. Таким чином, фракція ПР в міськраді припинила своє існування, оскільки згідно з регламентом міськради, мінімальна кількість депутатів для формування фракції повинна становити не менше трьох.

Оставить свой комментарий: