У Львові знають, як протистояти безгрошів'ю, яким погрожує прем'єр-міністр України Микола Азаров, пише «Експрес». " /> У Львові знають, як протистояти безгрошів'ю, яким погрожує прем'єр-міністр України Микола Азаров, пише «Експрес». "> У Львові знають, як протистояти безгрошів'ю, яким погрожує прем'єр-міністр України Микола Азаров, пише «Експрес». " />

Львів запропонував фінансовий механізм протистояння Азарову

logo
Львів запропонував фінансовий механізм протистояння Азарову - главная фотография

У Львові знають, як протистояти безгрошів'ю, яким погрожує прем'єр-міністр України Микола Азаров, пише «Експрес».
Залякування з боку прем'єр-міністр України можуть бути реалізованими. Першочергово проблеми можуть торкнутись бюджетної сфери — медицина, освіта, соціальний захист, — вважає Мирослав Сеник, проректор Українського католицького університету.
“Бюджет сформований у такий спосіб, що Львівщина консолідовано збирає податки до державного бюджету у межах 13-14 млрд грн у рік, а наші консолідовані бюджети області — близько 10 млрд грн у рік. Веду до того, що ми збираємо значно більше, ніж споживаємо.
Але проблема полягає у тому, що з 13-14 млрд грн у нас залишається у межах 2 млрд грн. А згодом кошти починають надходити від держави у вигляді субвенцій, дотацій. Тобто уряд визначає — давати чи не давати гроші”, -- розповідає пан Сеник.
Мирослав Сеник має бачення, як можна уникнути фінансового тиску, якщо такий чинитиме уряд у зв'язку з подіями на Євромайдані.
“Якщо йде революція, то вона повинна бути реалізована за усіма напрямками. Слід збирати підприємців і, щоб вони платили податки не до державного бюджету, а залишали кошти в області, перераховували на рахунки конкретних бюджетних установ, -- наголосив проректор УКУ. -- Ми повинні вийти з поля влади і творити свою альтернативу”.

Оставить свой комментарий: