У львівських відділеннях банків – дефіцит валюти, клієнти розкуповують долари і євро." /> У львівських відділеннях банків – дефіцит валюти, клієнти розкуповують долари і євро."> У львівських відділеннях банків – дефіцит валюти, клієнти розкуповують долари і євро." />

У Львові з банків зникли долари і євро

logo
У Львові з банків зникли долари і євро - главная фотография

У львівських відділеннях банків – дефіцит валюти, клієнти розкуповують долари і євро. Про це повідомляє «Гал-інфо», кореспонденти якого відвідали кілька відділень банків у центральній частині міста.
У касах банку «Львів» розповіли, що люди масово скуповують долари і євро. В касах можуть продати валюту лише тоді, коли хтось із відвідувачів принесе і здасть. При цьому у жінки, що збиралася продати тисячу доларів, валюту тут же біля каси викупив чоловік, якому саме стільки потрібно було.
Не було доларів взагалі у касах «Кредобанку», «Енергобанку», «Піреус-банку» та «ПроКредитБанку». В «Піреус-банку» повідомили, що продають валюту лише клієнтам. Однак, на цей момент не можуть допомогти навіть їм, бо долари і євро не закупили відділення банку в Києві.
Кореспонденту Гал-інфо вдалося обміняти гривні на 100 доларів у «Альфа-банку» на площі Ринок. Більше у касах не було, наступному в черзі клієнтові валюти не дісталося.
Не більше 200 доларів у одні руки продають у відділенні «EXIM-банку» навпроти пам’ятника Міцкевичу. На обмін валюти працює лише одна каса, до неї веде досить велика черга.
Варто зауважити, що у банках люди питають переважно за доларами, а не євро чи іншою валютою.

Оставить свой комментарий: