У Львові четвертий день Євромайдану зібрав, за різними даними, від 12 до 15 тисяч студентів." /> У Львові четвертий день Євромайдану зібрав, за різними даними, від 12 до 15 тисяч студентів."> У Львові четвертий день Євромайдану зібрав, за різними даними, від 12 до 15 тисяч студентів." />

У Львові студентський Євромайдан зібрав майже 12 тисяч мітингувальників

logo
У Львові студентський Євромайдан зібрав майже 12 тисяч мітингувальників - главная фотография

У Львові четвертий день Євромайдану зібрав, за різними даними, від 12 до 15 тисяч студентів.
Водночас, як пишуть місцеві ЗМІ, кількість студентів постійно збільшується. Незважаючи на те, що у Львові холодно і йде сніг, львівська молодь співає і танцює, передає «Кореспондент».
Студенти скандують гасла: «Україна — Європа!», «До кінця», «Ганьба», «Студенти — сила», «Львів за Європу». Зі сцени виступають лідери студентського руху, громадські діячі, звучить музика.
Представники Львівського медичного університету заявили, що старости груп отримали дзвінки з деканату з вимогою повернутися на заняття, інакше будуть виключені з вузу.
Студенти прийшли в центр Львова чотирма різними колонами, які почали формувати близько 12:00 біля своїх вузів. О 16:00 студенти підуть пікетувати Львівську обладміністрацію.
Нагадаємо, що Київ прийняв рішення відкласти підготовку до підписання Угоди про асоціацію, пояснивши це рішення погіршенням економічних відносин з Росією.
Постанова Кабміну викликала багатотисячні протести у Києві та інших великих містах України. У Львові проходять одні з найчисленніших акцій протесту. Вийшли на площі також ті, хто підтримують рішення Уряду — такі мітинги пройшли, зокрема, у Києві та в Сімферополі.

Оставить свой комментарий: