Новопризначений голова Львівської ОДА Олег Сало поки що звільняє двох заступників – керівника апарату Вадима Гураля і Василя Бахмацького." /> Новопризначений голова Львівської ОДА Олег Сало поки що звільняє двох заступників – керівника апарату Вадима Гураля і Василя Бахмацького."> Новопризначений голова Львівської ОДА Олег Сало поки що звільняє двох заступників – керівника апарату Вадима Гураля і Василя Бахмацького." />

Львівський губернатор звільняє двох заступників

logo
Львівський губернатор звільняє двох заступників - главная фотография

Новопризначений голова Львівської ОДА Олег Сало поки що звільняє двох заступників – керівника апарату Вадима Гураля і Василя Бахмацького. Про це ZAXID.NET повідомило джерело у Львівській облдержадміністрації.
Згідно з наданою інформацією, документи на звільнення цих двох заступників уже подано. Натомість, поки що залишаються працювати двоє інших заступників - Богдан Матолич та Ірина Романів.
Також джерело розповіло, що від сьогодні на посаді в.о. керівника апарату у Львівській ОДА працює Андрій Мадзяновський, який до цього працював заступником прокурора Хмельницької області. Очікується, що саме його кандидатуру на цю посаду Олег Сало подасть на погодження до Києва.
Окрім того, джерело ZAXID.NET повідомляє, що Олег Сало також підбирає собі прес-секретаря або ж нового керівника прес-служби Львівської ОДА – на даний момент на цій посаді працює Орислава Мілян. Поки що претенденти на цю посаду проходять співбесіди, а голова ОДА консультується з цього приводу з прес-секретарем Віктора Януковича Дарією Чепак.
Отримати коментар самого Олега Сала з приводу цієї інформації поки не вдалося.
Нагадаємо, що 31 жовтня, після призначення Олега Сала головою Львівської облдержадміністрації, усі заступники, згідно з чинним законодавством, написали заяви на звільнення.

Оставить свой комментарий: