Новопризначений голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало із доходів задекларував у 2012 році лише зарплату." /> Новопризначений голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало із доходів задекларував у 2012 році лише зарплату."> Новопризначений голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало із доходів задекларував у 2012 році лише зарплату." />

ЛОДА опублікувала декларацію про доходи Олега Сала

logo
ЛОДА опублікувала декларацію про доходи Олега Сала - главная фотография

Новопризначений голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало із доходів задекларував у 2012 році лише зарплату. Також у нього є старенька «Волга» та розкішна квартира.
Декларація чиновника опублікована у відкритому доступі на сайті ЛОДА, повідомляє «Захід.нет»
Так, згідно із декларацією, торік Олег Сало загалом отримав 157 260 гривень доходу. Це виключно заробітна плата, адже у декларації не вказано жодне інше джерело доходів. Також у власності Сала є квартира площею 174 кв. м., однак у декларації не вказано у якому саме місті. За інформацією з відкритих джерел, таку площу мають дворівневі квартири на 4-5 кімнат. Крім того, голова ЛОДА декларує автомобіль ГАЗ-21 УС («Волга») 1967 року випуску.
Крім того у декларації немає ніякої інформації про доходи членів сім’ї Олега Сала. Однак, у їх власності є автомобіль Infiniti FX, 2012 року випуску, з об’ємом двигуна 3000 см куб.
Також Олег Сало не задекларував жодних особистих чи належних членам сім’ї земельних ділянок, житлових та дачних будинків, а також банківських вкладів та цінних паперів.

Оставить свой комментарий: