Депутати Львівської обласної ради проголосували за недовіру голові Львівської обласної держадміністрації Олегу Салу. «За» проголосувало 72 депутати зі 116." /> Депутати Львівської обласної ради проголосували за недовіру голові Львівської обласної держадміністрації Олегу Салу. «За» проголосувало 72 депутати зі 116."> Депутати Львівської обласної ради проголосували за недовіру голові Львівської обласної держадміністрації Олегу Салу. «За» проголосувало 72 депутати зі 116." />

Депутати Львівської облради висловили недовіру скандальному губернатору

logo
Депутати Львівської облради висловили недовіру скандальному губернатору - главная фотография

Депутати Львівської обласної ради проголосували за недовіру голові Львівської обласної держадміністрації Олегу Салу. «За» проголосувало 72 депутати зі 116. Відтак це рішення не набрало абсолютної більшості. Для абсолютної більшості, за якої президент мав би зреагувати на висловлення позиції місцевих обранців й звільнити голову ОДА, необхідно дві третини голосів депутатів. Тобто, для «прощання» з Салом депутатам Львівщини забракло шести голосів.
Нагадаємо, голосування проходило таємно. Кожного з депутатів викликали до столу, де стояла урна для бюлетенів. У бюлетенях було передбачено три графи: «За», «Проти» та «Утримався».
Загалом отримали бюлетні 81 депутат, три бюлетені виявились недійсними, п’ять депутатів проголосували проти висловлення недовіри О.Салу і один утримався.
Нагадаємо, Олега Сала вважають одіозною постаттю в регіоні. Свого часу він керував міліцією Львівщини. Тоді акції протесту, здебільшого студентські, закінчувались побиттями і арештами людей. Також йому закидали утиски свободи слова. У 2005 проти Сала була порушена кримінальна справа за підозрою у фальсифікації виборів президента. Генерала навіть оголошували у міжнародний розшук. 30 жовтня цього року президент призначив його головою облдержадміністрації Львівщини.

Оставить свой комментарий: