На підставі 82 млн відгуків туристів міжнародний ресурс trivago склав рейтинг міст світу за співвідношенням ціни та якості послуг." /> На підставі 82 млн відгуків туристів міжнародний ресурс trivago склав рейтинг міст світу за співвідношенням ціни та якості послуг."> На підставі 82 млн відгуків туристів міжнародний ресурс trivago склав рейтинг міст світу за співвідношенням ціни та якості послуг." />

Львів потрапив до ТОП-50 найкращих бюджетних туристичних напрямків

logo
Львів потрапив до ТОП-50 найкращих бюджетних туристичних напрямків - главная фотография

На підставі 82 млн відгуків туристів міжнародний ресурс trivago склав рейтинг міст світу за співвідношенням ціни та якості послуг. До уваги були прийняті місцеві красоти та пам’ятки, а також якість обслуговування в готелях, де ніч на двох коштує не більш як 100 євро. За підрахунками trivago, ніч в готелі для двох у Львові в середньому обходиться у 73 євро.
Єдиним українським містом, що потрапило до рейтингу trivago Best Value Index-201», виявився Львів, набравши 95,86% у співвідношенні ціна-якість. Місто посіло 39 позицію.
Зазначимо, перше місце в рейтингу дісталося місту Айт-Бен-Хадду в Марокко, який у співвідношенні ціна-якість набрав 97,96%. При цьому ніч в готелі для двох обійдеться тут у 42 євро.

Оставить свой комментарий: