Правоохоронці викрили начальника відділу Держземагенства одного з районів Львівщини, який вимагав та одержав хабар від жінки за видачу документів на відведення землі, я" /> Правоохоронці викрили начальника відділу Держземагенства одного з районів Львівщини, який вимагав та одержав хабар від жінки за видачу документів на відведення землі, я"> Правоохоронці викрили начальника відділу Держземагенства одного з районів Львівщини, який вимагав та одержав хабар від жінки за видачу документів на відведення землі, я" />

На Львівщині спіймали на хабарі посадовця Держземагенства

logo
На Львівщині спіймали на хабарі посадовця Держземагенства - главная фотография

Правоохоронці викрили начальника відділу Держземагенства одного з районів Львівщини, який вимагав та одержав хабар від жінки за видачу документів на відведення землі, яка належить державі, з правом на безоплатну її приватизацію.
Про це інформує прес-служба УСБУ у Львівській області. Посадовець вимагав від мешканки Львівщини 30 тис. доларів США за виділення 80 соток землі.
6 листопада ц.р. правоохоронці затримали посадовця «на гарячому» в його власному автомобілі під час одержання ним частини грошей у розмірі 10 тис. доларів США.
8 листопада ц.р. посадовцю Держземагенства оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Оставить свой комментарий: