Вже понад місяць працівники ЛНУ ім. Івана Франка, що перебувають на фінансуванні спеціального фонду університету, з вини Держказначейства не отримують жодної копійки." /> Вже понад місяць працівники ЛНУ ім. Івана Франка, що перебувають на фінансуванні спеціального фонду університету, з вини Держказначейства не отримують жодної копійки."> Вже понад місяць працівники ЛНУ ім. Івана Франка, що перебувають на фінансуванні спеціального фонду університету, з вини Держказначейства не отримують жодної копійки." />

Працівники ЛНУ ім. Франка понад місяць без зарплати

logo
Працівники ЛНУ ім. Франка понад місяць без зарплати - главная фотография

Вже понад місяць працівники ЛНУ ім. Івана Франка, що перебувають на фінансуванні спеціального фонду університету, з вини Держказначейства не отримують жодної копійки. Про це повідомляє «ZIK» з посиланням на профком університету.
4 листопада відбулося позачергове засідання президії Первинної профспілкової організації працівників ЛНУ ім. Івана Франка. Першим і найважливішим питанням порядку денного стало обговорення ситуації, що склалася, і можливих заходів – реакції на невиплату зарплати працівникам університету. Президія вирішила розглянути це питання на засіданні профкому 5 листопада. Відтак, профком вирішить, яких заходів щодо вирішення цієї ситуації вживати.
Ще 24 жовтня профспілка звернулася з листом до Державної казначейської служби України у Львівській області. У документі констатувалося, що 10 днів працівники університету, які перебувають на фінансуванні спеціального фонду ЛНУ ім. Івана Франка, не отримують заробітної плати. Профком університету звернувся до казначейства з вимогою якнайшвидшого перерахування коштів для виплати зарплати.
«Однак, станом на 4 листопада це вже не 10 днів, а змінами так і не пахне. Як же діяти, куди звертатися, а головне, за що жити працівникам, яким не виплатили ані авансу, ані зарплати?», – зазначають у профкомі.

Оставить свой комментарий: