За 10 місяців поточного року великими платниками податків, які перебувають на обліку в Спеціалізованій ДПІ з обслуговування ВПП у м." /> За 10 місяців поточного року великими платниками податків, які перебувають на обліку в Спеціалізованій ДПІ з обслуговування ВПП у м."> За 10 місяців поточного року великими платниками податків, які перебувають на обліку в Спеціалізованій ДПІ з обслуговування ВПП у м." />

Великі підприємства Львівщини цьогоріч сплатили понад 2,3 млрд податку

logo
Великі підприємства Львівщини цьогоріч сплатили понад 2,3 млрд податку - главная фотография

За 10 місяців поточного року великими платниками податків, які перебувають на обліку в Спеціалізованій ДПІ з обслуговування ВПП у м. Львові, до загального фонду державного бюджету сплачено 2143,79 млн гривень, до місцевого бюджету м. Львова – 173,57 млн гривень. Загалом за цей період великі підприємства перерахували до зведеного бюджету 2 млрд 320 млн гривень.
Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів.
Основними джерелами наповнення бюджетів залишаються такі платежі як податок на додану вартість – 759,44 млн грн, акцизний податок – 693,65 млн грн, податок на прибуток підприємств – 637,97 млн грн, податок з доходів фізичних осіб – майже 141,84 млн гривень.
Як йдеться у повідомленні, левову частку податку, сплаченого до бюджету Львова, становить податок з доходів фізичних осіб – 141,84 млн грн або 81,7%. Крім того, великими платниками перераховано до міської скарбниці 24,48 податку на прибуток, 6,82 млн грн плати за спеціальне користування водними ресурсами та 0,4 млн грн інших платежів.
Найбільші надходження до державного бюджету з початку звітного року забезпечили ТзОВ »НВП «Гетьман», ДТГО «Львівська залізниця», ПрАТ »Львівський лікеро-горілчаний завод».

Оставить свой комментарий: