Головою Львівської ОДА призначили Олега Сала, який наразі очолює міліцію Івано-Франківської області." /> Головою Львівської ОДА призначили Олега Сала, який наразі очолює міліцію Івано-Франківської області."> Головою Львівської ОДА призначили Олега Сала, який наразі очолює міліцію Івано-Франківської області." />

Львівщина отримала нового губернатора

logo
Львівщина отримала нового губернатора - главная фотография

Головою Львівської ОДА призначили Олега Сала, який наразі очолює міліцію Івано-Франківської області.
Відповідний указ «Про призначення О.Сала головою Львівської обласної державної адміністрації» сьогодні підписав Президент України Віктор Янукович.
Окрім того, Президент також підписав Указ №596 «Про звільнення В.Шемчука з посади голови Львівської обласної державної адміністрації». Натомість, вже екс-губернатора призначено радником президента.
З квітня 2003 року Олег Сало - заступник начальника УМВС на Львівській залізниці з громадської безпеки, згодом очолив це Управління.
З грудня 2003 по січень 2005 року генерал-майор міліції Сало Олег Михайлович очолював УМВС України у Львівській області.
У листопаді 2005 року Львівська облрада дала згоду на взяття його під варту і притягнення до кримінальної відповідальності як депутата облради.
Проти Сала були порушені 2 кримінальні справи: "перешкоджання здійсненню виборчого права з використанням службового становища" і "зловживання владою або службовим становищем". Після цього він був оголошений у міжнародний розшук.
У жовтні 2006 року ГПУ повернула кримінальні справи, порушені проти Сала, у прокуратуру Львівської області для дорозслідування.
19 лютого цього року Печерський райсуд Києва прийняв рішення припинити кримінальні справи проти Сало "у зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину".
У період з березня 2010 року по травень 2011 року очолював УМВС України у Рівненській області. Згодом був радником Міністра внутрішніх справ по Західному регіону України.
До призначення начальником УМВС України в Івано-Франківській області генерал-майор міліції Сало обіймав посаду першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС України.

Оставить свой комментарий: