За інформацією Головного управління Держземагентства у Львівській області, цьогоріч органи державної влади та місцевого самоврядування Львівщини здійснили продаж 98 зем" /> За інформацією Головного управління Держземагентства у Львівській області, цьогоріч органи державної влади та місцевого самоврядування Львівщини здійснили продаж 98 зем"> За інформацією Головного управління Держземагентства у Львівській області, цьогоріч органи державної влади та місцевого самоврядування Львівщини здійснили продаж 98 зем" />

Львівщина продала земельних ділянок і прав оренди на них на 20 млн. грн

logo
Львівщина продала земельних ділянок і прав оренди на них на 20 млн. грн - главная фотография

За інформацією Головного управління Держземагентства у Львівській області, цьогоріч органи державної влади та місцевого самоврядування Львівщини здійснили продаж 98 земельних ділянок площею 12,61 га, вартістю 11,3 млн грн, повідомила прес-служба Львівської ОДА.
З них на земельних торгах продано у власність 12 земельних ділянок площею 2,71 га, вартістю 4,7 млн грн (стартова ціна земельних ділянок – 3,4 млн грн). Також  продано право на оренду 1 земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,017 га, вартістю 120,19 тис. грн та Регіональним відділенням Фонду державного майна України у Львівській області продано 1 земельну ділянку під об’єктом незавершеного будівництва площею 0,05 га вартістю 42,33 тис грн.
Загалом, від продажу земельних ділянок та прав на їх оренду, до бюджетів надійшло 20,2 млн грн (в тому числі, кошти, за рахунок розтермінування сплати вартості земельних ділянок по угодах купівлі-продажу за попередні роки). Зокрема, до державного бюджету надійшло 0,3 млн грн, до місцевих – 19,9 млн грн.

Оставить свой комментарий: