У Львові на вул Тичини, 15 та Шевченка, 362 ЛКП «Львівсвітло» проведе ремонтні роботи ліфтів." /> У Львові на вул Тичини, 15 та Шевченка, 362 ЛКП «Львівсвітло» проведе ремонтні роботи ліфтів."> У Львові на вул Тичини, 15 та Шевченка, 362 ЛКП «Львівсвітло» проведе ремонтні роботи ліфтів." />

Аби відремонтувати усі ліфти Львова потрібно 300 млн. грн.

logo
Аби відремонтувати усі ліфти Львова потрібно 300 млн. грн. - главная фотография

У Львові на вул Тичини, 15 та Шевченка, 362 ЛКП «Львівсвітло» проведе ремонтні роботи ліфтів. Як начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець, зараз по цих об’єктах замовлено експертне обстеження, згодом розпочнеться розробка проектно-кошторисної документації, повідомляє Львівський портал.
«На вул Тичини, 15, вул Шевченка, 362 будинки прийняті у комунальну власність міста зовсім недавно. ЛКП «Львівсвітло» сьогодні опрацьовує ці ліфти – замовлене експертне обстеження цих ліфтів, потім розробляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт чи на реконструкцію. Думаю, цього року по цих двох ліфтах буде розпочато процедуру ремонту. «Львівсвітло» отримало завдання і цього року там будуть розпочаті ремонтні роботи. Кошти повинні бути фізично. На наших рахунках лежать кошти, ці гроші не пропускає казначейство. Йдеться про гроші по ліфтах, де роботи вже виконанні», - розповів Ю.Голець.
Він також повідомив, що для ЛКП «Львівсвітло» також потрібно на початок 80-90 тис грн, щоб закупити основне обладнання і приступити до ремонтних робіт. Щоб відремонтувати усі ліфти у Львові потрібно 300 млн грн.
Нагадаємо, загалом у Львові 2012 ліфтів. «На рівні держави досі не прийнято Програму, щоб з бюджету країни фінансувати ці речі. Бо це справді проблема. Вартість ремонту одного ліфта колосальна – понад 200 тис грн», - додав Юрій Голець. Інше важливе питання – це правильна експлуатація ліфта.
«Ліфтом треба користуватись правильно. Не ламати, не відкривати двері силоміць. Наприклад, ліфт, який ми відремонтували, місяць часу щодня зупиняли», - додав Юрій Голець.

Оставить свой комментарий: