Депутати Львівської міськради на сесії 24 жовтня таки внесли майданчик на вулиці Лисенка, 14 до Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території " /> Депутати Львівської міськради на сесії 24 жовтня таки внесли майданчик на вулиці Лисенка, 14 до Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території "> Депутати Львівської міськради на сесії 24 жовтня таки внесли майданчик на вулиці Лисенка, 14 до Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території " />

ЛМР повернула людям майданчик на Лисенка

logo
ЛМР повернула людям майданчик на Лисенка - главная фотография

Депутати Львівської міськради на сесії 24 жовтня таки внесли майданчик на вулиці Лисенка, 14 до Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Личаківського району Львова. За це рішення проголосували 63 обранці, повідомляє «Зік».
Зокрема, депутати внесли зміни до ухвали ЛМР від 12.02.2004 №1060 «Про розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова» (зі змінами), додаток 3 якої доповнили майданчиком на вул. Лисенка, 14 площею 1900 кв. м; а також внесли зміни до ухвали ЛМР від 01.12.2005 №2889 «Про затвердження Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Личаківського району м. Львова» (зі змінами), куди теж включили майданчик на вул. Лисенка.
За пропозицією свободівця Маркіяна Лопачака обранці проголосували за протокольне доручення до міського голови Львова щодо надання на наступній сесії ЛМР інформації стосовно всіх проблемних питань, пов’язаних, зокрема, з відновленням майданчика на Лисенка, 14.
Зі слів Лопачака, забудовник-юридична особа має намір звертатись до міської ради щодо компенсації (за сплачену орендну плату). Тому його цікавило, хто у ЛМР за це відповідатиме.
Нагадаємо, договір оренди земельної ділянки у Львові, на якій ПП «Компанія Горган» мала намір почати будівництво, незважаючи на те, що це дитячий майданчик і пам’ятка архітектури, визнано недійсним. Відтак, суд зобов’язав забудовника звільнити земельну ділянку. 25 червня була прийнята постанова Львівського апеляційного господарського суду, який розглянув скаргу ПП «Компанія Горган» на рішення Господарського суду Львівської області і підтвердив, що договір оренди землі є не дійсним.

Оставить свой комментарий: