Відомий у Львові журналіст Олег Онисько очолив один із медіа ресурсів міського голови Львова Андрія Садового – інтернет-видання Zaxid.net, повідомляє «Львівський портал" /> Відомий у Львові журналіст Олег Онисько очолив один із медіа ресурсів міського голови Львова Андрія Садового – інтернет-видання Zaxid.net, повідомляє «Львівський портал"> Відомий у Львові журналіст Олег Онисько очолив один із медіа ресурсів міського голови Львова Андрія Садового – інтернет-видання Zaxid.net, повідомляє «Львівський портал" />

Медіаресурс мера Львова очолив Олег Онисько

logo
Медіаресурс мера Львова очолив Олег Онисько - главная фотография

Відомий у Львові журналіст Олег Онисько очолив один із медіа ресурсів міського голови Львова Андрія Садового – інтернет-видання Zaxid.net, повідомляє «Львівський портал».
Як розповів Онисько, його призначено на посаду шеф-редактора видання. Відповідну пропозицію Ониськові зробив на початку жовтня генеральний директор ТРК «Люкс» Роман Андрійко.
«З 15 жовтня я приступив до роботи», - лаконічно повідомив О.Онисько.
Перед ним керівну посаду в Zaxid.net займала Тетяна Солнцева.
За словами О.Ониська, його попередниця надалі не працюватиме у виданні. Також він припускає й інші редакційні зміни. Щоправда наразі розповідати про них відмовився.
«Сподіваюсь, що Zaxid.net стане цікавішим для львівського читача», - зазначив О.Онисько.
До цього часу О.Онисько працював головним редактором сайту ТВі.
Перед тим очолював газету ZIK, «Львівську газету», газету «Інформатор».
Як відомо, Zaxid.net входить у медіа-холдинг міського голови Андрія Садового. Хоча юридично належить його дружині Катерині Кіт-Садовій та давньому бізнес-партнеру Романові Андрійку. Загалом до холдингу входять: Радіо Люкс, Zaxid.net, Телеканал 24, Радіо 24, Football 24.
Дещо раніше О.Онисько уже співпрацював із медіаресурсом Садового – він був головним редактором газети «Поступ».

Оставить свой комментарий: