У центрі Львова поруч з обласним головком МВС Lexus з номерами Верховної Ради зіткнувся з запряженою кіньми каретою." /> У центрі Львова поруч з обласним головком МВС Lexus з номерами Верховної Ради зіткнувся з запряженою кіньми каретою."> У центрі Львова поруч з обласним головком МВС Lexus з номерами Верховної Ради зіткнувся з запряженою кіньми каретою." />

Зіткнення віків: у Львові Lexus в’їхав у карету з кіньми

logo
Зіткнення віків: у Львові Lexus в’їхав у карету з кіньми - главная фотография

У центрі Львова поруч з обласним головком МВС Lexus з номерами Верховної Ради зіткнувся з запряженою кіньми каретою. В результаті зіткнення обійшлося без постраждалих, однак і дорога іномарка, і карета отримали пошкодження.
«У неділю, 13 жовтня, на вулиці Гнатюка в центрі Львова поблизу головного управління МВС у Львівській області сталася аварія за участю карети, запряженої кіньми, та автомобіля Lexus», – повідомляє «ZIK» з посиланням на очевидців події.
За словами свідків, іномарка, за кермом якої знаходилася жінка, спробувала обігнати карету і в’їхала їй в зад. В результаті інциденту на авто розбилася фара і відірвався бампер.
Зазначимо, номери ВР на дорогій іномарці належать автомобілям Верховної Ради України.
У міському ДАІ підтвердили факт ДТП, зазначивши, що його учасники вирішили конфлікт «на місці».
«Інформацію в ДАІ повідомили, але потім відмовилися, оскільки всі обставини ДТП були встановлені на місці між учасниками дорожнього руху. У ДТП обійшлося без травмованих, тільки були пошкоджені транспортні засоби, в тому числі Lexus», – повідомила інспектор міського ДАІ Людмила Ліб.

Оставить свой комментарий: