Сьогодні, 15 жовтня о 9 годині 20 хвилин, у  Червоноградський міський відділ міліції надійшло повідомлення про те, що 50-річний житель міста Червонограда поблизу п" /> Сьогодні, 15 жовтня о 9 годині 20 хвилин, у  Червоноградський міський відділ міліції надійшло повідомлення про те, що 50-річний житель міста Червонограда поблизу п"> Сьогодні, 15 жовтня о 9 годині 20 хвилин, у  Червоноградський міський відділ міліції надійшло повідомлення про те, що 50-річний житель міста Червонограда поблизу п" />

Чоловік вчинив акт самоспалення перед міськрадою на Львівщині

logo
Чоловік вчинив акт самоспалення перед міськрадою на Львівщині - главная фотография

Сьогодні, 15 жовтня о 9 годині 20 хвилин, у  Червоноградський міський відділ міліції надійшло повідомлення про те, що 50-річний житель міста Червонограда поблизу приміщення міської ради облив себе бензином і підпалив. Про це інформує ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.
Мимовільні очевидці трагедії, кинулися рятувати чоловіка, погасили  вогонь і викликали швидку допомогу.
Мимовільні очевидці трагедії, кинулися рятувати чоловіка, погасили вогонь і викликали швидку допомогу.
Потерпілого госпіталізували в ЦРЛ з термічними опіками полум’ям голови, рук та живота. Медики діагностували в нього 15% опіків тіла.
Чоловік, який підпалив себе, був помічником депутата міськради Ірини Вовків.
«Цей чоловік був помічником депутата Червоноградської міської ради, однак він не є членом ВО «Свобода». Мені відомо, що раніше він звертався до депутата міської ради від ВО «Свобода», яка працює вчителькою місцевої музичної школи, щоб його призначили директором однієї з шкіл. Він не розумів пояснень, що депутат не має повноважень призначати на такі посади. Очевидно, сприйняв це як особисту образу», - голова Червоноградської міської організації ВО «Свобода» Тарас Стародуб.

Оставить свой комментарий: