Начальник ГУ Міндоходів у Львівській області отримав шостого заступника. Ним став Орест Лазірко, який раніше обіймав посаду заступника ДПС області." /> Начальник ГУ Міндоходів у Львівській області отримав шостого заступника. Ним став Орест Лазірко, який раніше обіймав посаду заступника ДПС області."> Начальник ГУ Міндоходів у Львівській області отримав шостого заступника. Ним став Орест Лазірко, який раніше обіймав посаду заступника ДПС області." />

Начальник ГУ Міндоходів Львівщини має шостого заступника

logo
Начальник ГУ Міндоходів Львівщини має шостого заступника - главная фотография

Начальник ГУ Міндоходів у Львівській області отримав шостого заступника. Ним став Орест Лазірко, який раніше обіймав посаду заступника ДПС області. Про це повідомляє «ЗІК» з посиланням на прес-службу ГУ Міндоходів Львівщини.
Як повідомляється на сайті, 11 жовтня 2013 року наказом Міністерства доходів і зборів України Орест Лазірко призначений на посаду заступника начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області.
До утворення Міндоходів Лазірко обіймав посаду заступника голови ДПC у Львівській області.
Нагадаємо, на початку червня цього року відбулося призначення чотирьох заступників начальника ГУ Міндоходів у Львівській області.
Першим заступником призначено Миколу Князевича, заступником начальника – начальником слідчого управління фінансових розслідувань – Ігоря Пришляка, заступником начальника – Юрія Лепецького. Ще одним заступником призначено Олексія Сторчила. Накази про призначення датовані 4 та 10 червня цього року.
Згодом у начальника ГУ Міндоходів у Львівській області Віталія Пекарчука з’явився п’ятий заступник – Роман Струк.
Як повідомили IA ZIK джерела у ГУ Міндоходів у Львівській області, досі не пройшов погодження і немає наказу на призначення заступником Ореста Лазірка, який раніше обіймав крісло заступника голови ДПС у Львівській області.

Оставить свой комментарий: