Сфера енергозбереження є однією з найцікавіших для інвесторів Львівщини, зокрема, завтра на ХІІІ Міжнародному форумі у Трускавці відбудеться підписання угоди з компаніє" /> Сфера енергозбереження є однією з найцікавіших для інвесторів Львівщини, зокрема, завтра на ХІІІ Міжнародному форумі у Трускавці відбудеться підписання угоди з компаніє"> Сфера енергозбереження є однією з найцікавіших для інвесторів Львівщини, зокрема, завтра на ХІІІ Міжнародному форумі у Трускавці відбудеться підписання угоди з компаніє" />

У трьох районах Львівщини збудують вітроелектростанції

logo
У трьох районах Львівщини збудують вітроелектростанції - главная фотография

Сфера енергозбереження є однією з найцікавіших для інвесторів Львівщини, зокрема, завтра на ХІІІ Міжнародному форумі у Трускавці відбудеться підписання угоди з компанією, яка зводитиме у трьох районах області вітроелектростанції.
Про це під час прес-конференції повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА Денис Шмигаль.
Він зазначив, що інвестор планує вкласти у вироблення енергії з вітру $100 млн. Вітряки розмістять у Сколівському, Старосамбірському та Турківському районах.На економічному форумі інвестор (юридична особа зареєстрована в Україні), підпише з головами районних держадміністрацій угоду про оренду землі під будівництво вітроелектростанцій.
Ім'я інвестора поки не розголошують, однак воно стане відомим на форумі.
Денис Шмигаль додав, що зведенням вітроелектростанцій на Львівщині цікавляться й інші інвестори.
«Є французька і австрійські компанії, які цікавляться і не просто цікавляться, а роблять кроки з оформлення землі і документації на створення вітроелектростанції», – зазначив він.

Оставить свой комментарий: