Львівська облрада погодила проект договору про розподіл вуглеців, які видобуватимуть у рамках Олеської ділянки між державою Україна, компанією "Шеврон Україна Б.В." і Т" /> Львівська облрада погодила проект договору про розподіл вуглеців, які видобуватимуть у рамках Олеської ділянки між державою Україна, компанією "Шеврон Україна Б.В." і Т"> Львівська облрада погодила проект договору про розподіл вуглеців, які видобуватимуть у рамках Олеської ділянки між державою Україна, компанією "Шеврон Україна Б.В." і Т" />

Львівська облрада дозволила Chevron видобувати сланцевий газ

logo
Львівська облрада дозволила Chevron видобувати сланцевий газ - главная фотография

Львівська облрада погодила проект договору про розподіл вуглеців, які видобуватимуть у рамках Олеської ділянки між державою Україна, компанією "Шеврон Україна Б.В." і ТОВ "Надра Олеська".
За це рішення проголосували 66 депутатів. Обговорення тривало майже десять годин.
Згідно з рішенням, обласна рада доручила голові облради визначити та запропонувати представників від області до складу постійної міжвідомчої комісії з організації складання та виконання договорів про розподіл продукції.
Також сесія доручила голові Львівської обласної держадміністрації спільно з представниками Кабміну, депутатами облради розробити проект договору між Кабінетом Міністрів та Львівською обласною радою про передачу 10% частки держави від доходу з реалізації видобутих вуглеців у розпорядження облради або уповноваженої нею організації або компанії, передбачивши потреби територій, на яких здійснюватимуть видобуток сланцевого газу.
При цьому депутати пропонують 70% від цієї суми спрямовувати в райони, де здійснюється видобуток.
Крім того, в рішенні є пункт про створення групи з моніторингу виконання договору розподілу вуглеців та зазначеного рішення.
Також депутати звернулися до Кабміну з проханням виділити у 2013 році 12 млн грн на роботи з ліквідації полігону твердих побутових відходів, а в наступні три роки - по 90 млн грн щороку.
При цьому депутати прийняли правку, що рішення набуває чинності після того, як буде внесено зміни до чинного законодавство, які депутати виклали в пунктах 4 та 5.

Оставить свой комментарий: