Перехід на професійну армію Президент України Віктор Янукович прогнозує з наступного року." /> Перехід на професійну армію Президент України Віктор Янукович прогнозує з наступного року."> Перехід на професійну армію Президент України Віктор Янукович прогнозує з наступного року." />

Янукович на Львівщині розповів про реформування ЗСУ

logo
Янукович на Львівщині розповів про реформування ЗСУ - главная фотография

Перехід на професійну армію Президент України Віктор Янукович прогнозує з наступного року.
"Контрактна армія покликана підняти рівень боєздатності Збройних Сил України. Проте кожна підготовка потребує часу. Це стосується і контрактників. Тож ми переходимо на якісну підготовку наших бійців-контрактників, адже строковик не може отримати підготовки повною мірою.
Сьогодні -- перший день останнього призову строковиків. Тож у 2014 році -- початок розбудови нової армії", -- зазначив Віктор Янукович.
Нагадаємо, сьогодні у Львівській області з одноденною робочою поїздкою перебував Президент України Віктор Янукович.
У межах робочої поїздки глава держави спостерігав за демонстраційними тактичними навчаннями із залученням підрозділів Сухопутних Військ та Повітряних Сил Збройних Сил України.
Разом з тим, охорона Президента України Віктора Януковича, який перебував на Яворівському полігоні, забороняла журналістам проводити фото- і відеозйомку вертольота, на якому на полігон прилетів глава держави. Зокрема, при спробі сфотографувати вертоліт до журналістів одразу підходили люди у цивільному і просили цього не зробити. Якщо фото уже було зроблене, вимагали його негайно стерти.
Під час навчань Янукович особисто здійснив запуск протитанкової керованої ракети з допомогою спеціального ракетного комплексу «СТУГНА-П».
Як пояснили військові, це такий модернізований ракетний комплекс, у якому запуск ракети автоматизований з допомогою одного кліка на кнопку.

Оставить свой комментарий: