Помер перший ректор Львівського університету МВС

logo
Помер перший ректор Львівського університету МВС - главная фотография

Сьогодні пішов із життя перший ректор Львівського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України.
Про це інформує ГУ МВСУ у Львівській області.
Віктора Лук’янович – виходець із селянської родини з Вінниччини.
У квітні 1963 року він розпочав правоохоронну діяльність з роботи міліціонера 3-го розряду Залізничного райвідділу міліції Львова, а після успішного закінчення у 1965 році Львівської спеціальної середньої школи міліції, працює оперуповноваженим кримінального розшуку Сокальського РВ.
«Відтоді здолав багато різних щаблів міліцейської служби на районному та обласному рівнях, зокрема працював начальником Шевченківського райвідділу міліції, 12 років − першим заступником начальника УМВС України у Львівській області. За майже 40 років бездоганної служби в ОВС сформувались безкомпромісний вольовий характер і відточений професіоналізм, підвищена відповідальність за доручену справу і людські долі», – йдеться у повідомленні.
На початку 90-х років ХХ ст. Віктор Регульський очолює Львівську спеціалізовану середню школу підготовки начальницького складу МВС СРСР, яка згодом, завдяки цього невтомним зусиллям, трансформується у Львівське училище внутрішніх справ МВС України, а ще за півтора року, наприкінці листопада 1993-го - у Львівський інститут внутрішніх справ при Українській (з часом - Національній) академії внутрішніх справ України.
Віктор Регульський став його першим ректором, якому Указом Президента України від 12 травня 1995 року було присвоєно високе звання генерал-майора міліції.

Оставить свой комментарий: