ДОбровільна РЕформа МІліції, яка відбуватиметься у Львові протягом 2013-2015 рр. коштуватиме 47 мільйонів гривень." /> ДОбровільна РЕформа МІліції, яка відбуватиметься у Львові протягом 2013-2015 рр. коштуватиме 47 мільйонів гривень."> ДОбровільна РЕформа МІліції, яка відбуватиметься у Львові протягом 2013-2015 рр. коштуватиме 47 мільйонів гривень." />

На реформування львівської міліції витратять майже 50 млн. грн

logo
На реформування львівської міліції витратять майже 50 млн. грн - главная фотография

ДОбровільна РЕформа МІліції, яка відбуватиметься у Львові протягом 2013-2015 рр. коштуватиме 47 мільйонів гривень.
Про це повідомив начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко під час прес-конференції сьогодні, передає «Вголос».
Сергій Зюбанеко розповів, що орієнтовна вартість проекту становить 47 млн грн.
«Будівельна частина проекту – це приблизно 29 млн грн. Фінансування Львівської міської ради на сьогоднішній день становить 4 млн грн. На рахунку Львівського міського управління міліції зараз лежить 7 млн грн із МВС. 4 мільйони гривень від міської ради – це наразі гроші віртуальні. Проплачені лише 280 тис грн. Сума, яку виділила ЛМР – це 1% від бюджету розвитку міста», – розповів головний правоохоронець Львова.
Він додав, що у новому приміщенні Львівського міського управління міліції буде втілено «усі інновації, що дасть можливість забезпечити нормальний стан правопорядку на вулицях міста».
Як писав Вголос, у вересні цього року Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області акцептувало пропозицію ПАТ «Холдингова компанія «Еко-Дім», яке готове збудувати нове приміщення для управління на вулиці Стрийській за 41 млн 149,9 тис. грн.

Оставить свой комментарий: