Співробітники Управління СБУ у Львівській області спільно з працівниками прокуратури та міліції викрили протиправну діяльність інспектора з питань технічного нагляду Де" /> Співробітники Управління СБУ у Львівській області спільно з працівниками прокуратури та міліції викрили протиправну діяльність інспектора з питань технічного нагляду Де"> Співробітники Управління СБУ у Львівській області спільно з працівниками прокуратури та міліції викрили протиправну діяльність інспектора з питань технічного нагляду Де" />

Співробітники СБУ затримали працівника Державної інспекції сільського господарства у Львівської області

logo
Співробітники СБУ затримали працівника Державної інспекції сільського господарства у Львівської області - главная фотография

Співробітники Управління СБУ у Львівській області спільно з працівниками прокуратури та міліції викрили протиправну діяльність інспектора з питань технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства у Львівської області, який налагодив корупційну схему вимагання та одержання неправомірної вигоди. Про це повідомив прес-служба СБУ.
Гроші зловмисник отримував від приватних підприємців за сприяння в реєстрації та перереєстрації сільськогосподарської техніки, видачі свідоцтв на право керування цією технікою, тощо.
12 вересня правоохоронці затримали держслужбовця "на гарячому" у його службовому кабінеті під час одержання ним чергової суми грошей у розмірі 1 700 гривень.
Того ж дня інспектору оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Наразі затриманий перебуває під вартою.
За цей злочини передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Оставить свой комментарий: