З 30 квітня компанія «Візз Ейр Україна» відкриває п’ять нових рейсів із львівського аеропорту." /> З 30 квітня компанія «Візз Ейр Україна» відкриває п’ять нових рейсів із львівського аеропорту."> З 30 квітня компанія «Візз Ейр Україна» відкриває п’ять нових рейсів із львівського аеропорту." />

Wizz Air відкриє нові рейси зі Львова у п'яти напрямках

logo
Wizz Air відкриє нові рейси зі Львова у п

З 30 квітня компанія «Візз Ейр Україна» відкриває п’ять нових рейсів із львівського аеропорту. Про це сьогодні, 16 вересня, повідомили на прес-конференції у ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».
Зокрема, 30 квітня із львівського аеропорту старують перельоти до Барселони Жирони. Рейси здійснюватимуть у середу і неділю, а вартість квитка у одну сторону становить 419 гривень.
Також з 30 квітня компанія здійснюватиме рейси до Неаполя, також по середах і неділях за 309 гривень.
1 травня стартують польоти до Кутаїсі, які є продовженням рейсів до цього міста із Києва, Харкова та Донецька. Вартість польоту зі Львова становитиме 419 гривень.
1 травня зі Львова вилетить перший рейс цієї компанії до Риму за 309 гривень, а 2 вересня – до Валенсії – за 419 гривень.
Рейси у Кутаїсі здійснюватимуть у вівторок, четвер і суботу, у Рим – також у вівторок, четвер і суботу, а у Валенсію – у понеділок і п’ятницю.
Спочатку у Львові базуватиметься один літак Airbus 320. Таким чином, новий літак буде обслуговувати 8 маршрутів і, як очікується, в 2014 році перевезе понад 300 тис. осіб.

Оставить свой комментарий: